Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
8.749,00 TL
KDV Dahil 5.998,87 TL
%31,4
8.749,00 TL
KDV Dahil 5.998,87 TL
%31,4
8.749,00 TL
KDV Dahil 5.998,87 TL
%31,4
8.749,00 TL
KDV Dahil 5.998,87 TL
%31,4
8.749,00 TL
KDV Dahil 5.998,87 TL
%31,4
Bu kategoride toplam 34 ürün listeleniyor.

KUMAŞ OYUNCU KOLTUĞU

Kumaş oyuncu koltuğu arıyorsanız bu yazımızı okumadan kumaş oyuncu koltuğu almayın! Türkiye’nin ilk oyuncu koltuğu üretici markası xDrive, Türkiye’nin ilk kumaş oyuncu koltuğunu “Türkiye’nin ilk kumaş oyuncu koltuğu” sloganı ile 2017’de  satışa sunmuştur. 2017 yılından bu yana birçok modelinde kumaş ve deri/kumaş seçeneği ile halen kumaş oyuncu koltukları üreterek Türkiye’nin en çok satan oyuncu koltuğu markası olmaya devam ediyor.

Oyuncu Koltuğu Sektörünün Türkiye’deki Kurucusu ve öncüsü xDrive’ın Türkiye’de 2017 yılında ilk ürettiği kumaş oyuncu koltuklarını maalesef tüketiciyi yanıltmaya çalışan bazı firmalar 2022 yılında sanki kendileri bulmuş gibi Türkiye’de ilk kumaş oyuncu koltuğu gibi ifadelerle tüketiciyi yanıltmaktadır bu durum ticari prensiplere ve ahlaki değerlere aykırıdır.

Haydi Şimdi xDrive Oyuncu Koltuklarının Kumaş Oyuncu Koltuklarını İnceleyelim.

 

xDrive TORYUM Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu

toryum-kumaş-oyuncu-koltuğu

 

 

xDrive'ın 2022 yılının başlarında satışa sunduğu yeni kumaş oyuncu koltuğu modeli xDrive toryum tam bir fiyat/performans ürünü, toryum serisi özellikle Türkiye de en çok satılan oyuncu koltuğu serisi olarak kabul edilen xdrive 15’li serisi ile 1.’lik için kıyasıya yarışıyor. Özellikle kumaş oyuncu koltuğu arayan kullanıcılarında tercihi olan toryum serisini kesinlikle incelemenizi öneriyorum.

 

xDrive Göktürk Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu 

 

xDrive göktürk modeli hakkında kısa bir araştırma yaptığımızda göktürk modelinin 2017’de “Türkiye’nin ilk kumaş oyuncu koltuğu” sloganıyla satışa çıktığını görebiliyoruz. (kaynak: http://web.archive.org/)

Farklı kumaş oyuncu koltuğu renklerine sahip göktürk serisi ayrıca jandarma ve kamuflaj desenli kumaşları ile sükse yapmıştı, marka ürüne daha da yatırım yaparak 2018 ve 2020 yıllarında tasarımında yapılan geliştirmeler ile göktürk serisi artık daha sportif, daha rahat, daha konforlu görünüyor. Şuan göktürk modelinde yalnızca jandarma desenli olarak kumaş oyuncu koltuğu seçeneği bulunmaktadır.

 

xDrive Akdeniz Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu 

 

xDrive’ın ürettiği oyuncu koltukları arasında farklı tasarımı ile öne çıkan Akdeniz modeli kullanıcılarına Kusursuz görünüm, üst düzey konfor sunuyor, sizde tasarıma önem veren biriyseniz bu koltuğu beğeneceğinizi düşüyoruz. Kumaş seçeneği özellikle kumaş oyuncu koltuğu arayan kullanıcılardan alcantara tarzı kumaşı ile tam not aldığını yapılan değerlendirmelerden fark ediliyor.

 

xDrive ATAK Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu 

 

xDrive atak serisi markanın ilk modelleri arasında yer alırken 2021 yılında başlayan ürün geliştirmeleri ile 2022 yılına gelişmiş özellikleri ve yepyeni tasarımı ile tekrar satışa sunuldu . Yenilenmiş sportif tasarımı özellikle “kumaş oyuncu koltuğu” olması ve manyetik boyun desteği ile alanında tek olma özelliğine sahip atak modeli kullanıcılar tarafından gayet sevilmiş gözüküyor.

 

xDrive KARATAY Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu 

 

Ergonomik, Fonksiyonel, Estetik hem de kumaş bir koltuk arıyorsan xDrive’ın yeni serisi Karatay tam sana göre! xDrive’ın Premium serilerinden biri olan karatay serisi özellikle oturup deneyen müşterilerin ilk tercihi, oturum ve sırt bölgesinde kullandığı yüksek kalite kumaşa dokunduğunuzda kaliteyi anlıyorsunuz kumaş oyuncu koltuğu alacaksanız ve Premium bir koltuk istiyorsanız xDrive Karatay’a oturmadan karar vermeyin

 

xDrive ALTAY Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu

Fizyoterapistler öneriyor! Türkiye’de ilk fizyoterapistlerin vücut sağlığını korumak için önerdiği çalışma koltuğu xDrive Altay serisi tamamen kumaş seçeneği ve deri-kumaş seçenekleri ile kullanıcısından geçer not aldı Türkiye’de daha önce kullanılmamış fonksiyonel özellikleri ile şuan Premium seride en çok satanlarda ilk sırayı almış gözüküyor

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.