Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Kumaş seçeneği de bulunmaktadır.
19.369,00 TL
KDV Dahil 12.498,96 TL
%35,5
Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Hi-Tech oyuncu koltukları kategorisinde xDrive firmasının ürettiği yüksek teknoloji oyuncu koltukları yer almaktadır. xDrive Hi-Tech oyuncu koltukları arasında RGB ışıklı oyuncu koltuğu, masajlı oyuncu koltuğu ve ısıtmalı oyuncu koltuğu serileri yer almaktadır. Masa ve bilgisayar başında artan oturma sürelerinden dolayı ortaya çıkan sorunların önüne geçmek için tasarlanan teknolojik oyuncu koltukları kullanıcılarına maksimum fayda sağlamaktadır 

 

Masajlı Oyuncu Koltuğu Faydaları?

xDrive'ın Masajlı oyuncu koltukları, Uzun süre bilgisayar başında vakit geçiren kullanıcıların kan dolaşımını hızlandırması ve vücutta oluşabilecek ağrıları yoğun titreşim hareketi ile en aza indirmesi için tasarlanmıştır.

 

RGB Oyuncu Koltuğu Faydaları?

xDrive'ın RGB oyuncu koltukları, Özellikle odalarında rgb kullanmayı seven kişiler ve canlı yayınlarında izleyicilerine ilgi çekici bir oda sunmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

 

Isıtmalı ve Soğutmalı Oyuncu Koltuğu Faydaları?

xDrive'ın Isıtmalı ve Soğutmalı oyuncu koltukları, oturumunda bulanan soğutma ve ısıtma sistemi ile özellikle yaz aylarından sıcak bölgelerde yaşayan kişilerin oturum bölgesinde oluşacak terlemeyi en aza indirmek için tasarlanmıştır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.